Seznamte se na Tinderu - Jak sbalit holku

sobota 20. prosince 2014

Seznamte se na Tinderu

V dnešní uspěchané době je trendy seznamovat se pomocí různých seznamek na internetu čí zajímavých aplikací. Jednou z nejlepších je Tinder, který se k nám pomalu rozšiřuje ze zahraničí a získává si stále větší popularitu díky své jednoduchosti a rychlosti. Aplikace je vhodná jak pro seznamování na jednu noc, tak pro hledání dlouhodobějšího vztahu.

Pokud se chcete na Tinderu objevit i vy, stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci pro váš iPhone nebo chytrý telefon se systémem Android. Aplikaci propojíte se svým účtem na Facebooku, vyberete několik hezkých fotek, napíšete něco o sobě a už se můžete vesele seznamovat. Princip je jednoduchý – Tinder vám ukazuje fotky žen v určeném věkovém rozpětí, které se nachází poblíž vás (konkrétní vzdálenost v hodnotě do 100 mil lze nastavit) a vy jen po dotykovém displeji posunujete fotky doleva nebo doprava podle toho, zda se vám protějšek líbí, nebo ne.

To samé dělají také holky – když se vzájemně zalíbíte, aplikace vás propojí a můžete si psát či vyměňovat další fotky. Je už jen na vás, o čem si budete povídat a kam případně zajdete na první rande. K diskusi můžete využít i stejné zájmy nebo společné přátele, neboť to vše Tinder s využitím dat z Facebooku ukáže u každého profilu.

Někdy příště si povíme o tom, jak na holku v seznamce Tinder co nejlépe zapůsobit.

Žádné komentáře: