Jak být perfektním přítelem – video - Jak sbalit holku

středa 16. července 2008

Jak být perfektním přítelem – video

Server VideoJug nabízí mnoho zajímavých naučných filmečků ze všech oblastí života. Video „How To Be The Perfect Boyfriend“ můžeme doporučit všem mužům, kteří chtějí být svým dívkám dobrými partnery. Video je v anglickém jazyce, v případě že jím nevládnete, shrnu zde alespoň základní rady:

Komunikujte! S přítelkyní o všem mluvte, ženy si rády povídají. Naslouchejte jí i pokud mluví o věcech, kterým nerozumíte (nakupování, makeup apod.).

Seznamte se s jejími kamarádkami. Vedle vás má žena také velmi ráda své kámošky. Neváhejte a seznamte se s nimi, milovaná partnerka to ocení. Dívky navíc o sobě ví spoustu zajímavých věcí. Ty pak můžete ve vhodnou chvíli využít.

Překvapte ji. Každá žena miluje kytky. Nemusíte jí zrovna denně kupovat pugét voňavých růži, občas ale nějaký ten nádherný květ přineste. Přítelkyně se rozzáří a vy získáte další plusové body.

Buďte věrní. Pokud to se svou dívkou myslíte opravdu vážně, nesmíte jí „zahýbat“.

Pečujte o sebe! Nechoďte zarostlí, upravujte se. Nezapomeňte se často mýt, není nic horšího než smradlavý chlap. Pořádný mužský musí vonět a ženu přitahovat.

Video zhlédněte zde:


How To Be The Perfect Boyfriend

Žádné komentáře: